Povezane vesti
Menja se toplovod star 50 godina
Infozija 17.06.2025
Nakon pola veka eksploatacije, došlo je vreme da se zameni magistralni toplovod u Karađorđevoj ulici u centru Kragujevca. “Energetika” je započela obimne radove od raskrsnice sa ulicom Kneza Miloša do hotela “ Zelengora”,koji će trajati do 11. jula… »
Počela velika rekonstrukcija toplovoda u centru Kragujevca
RTK 17.06.2025
Energetika je počela obimne radove na postavljanju novog magistralnog toplovoda koji će omogućiti pouzdanije i efikasnije grejanje za stanovnike užeg centra grada u narednim godinama. U kragujevačkoj toplani kažu da su adekvatne i blagovremene pripreme u… »
Zatvoreni delovi Karađorđeve i ulice Svetozara Markovića (FOTO)
InfoKG 17.06.2025
Zatvoreni su za saobraćaj delovi Karađorđeve i ulice Svetozara Markovića do 11. jula zbog rekonstrukcije magistralnog toplovoda u centralnoj gradskoj zoni. U Karađorđevoj ulici saobraćaj će biti potpuno obustavljen na potezu od raskrsnice sa ulicom Kneza… »
Vesti dana »
Trampov ultimatum Putinu: "Sastaću se samo ako pristane... Neću gubiti vreme"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Tuga! Otac, majka i dete stradali u sudaru kod West 65 Vozač "audija" prošao kroz crveno i direktno ih udario: "Nešto najjezivije što sam video!" (foto/Video)
Blic pre 16 minutajoš 5 povezanih
Tramp u Kataru otpočeo turneju po Aziji, u četvrtak sastanak sa Si Đinpingom
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
(VIDEO) Pogledajte kako je Borusija Dortmund došla do pobede u nadoknadi vremena
Danas pre 7 satijoš 1 povezana




