Povezane vesti
Ne sme biti prolivanja srpske krvi na Vidovdan
Politika 18.06.2025
Ovo je bio najbrutalniji, najodvratniji, najteži ispad blokadera, poručio je ministar Darko Glišić nakon što je Ivan Mladenović ispalio hice u Vrnjačkoj Banji. Pucanje na prostorije Srpske napredne stranke u Vrnjačkoj Banji nije izolovani incident, na to… »
Radikalizacija blokadera: Pucnjava na prostorije SNS u Vrnjačkoj Banji - kulminacija ili najava još brutalnijeg nasilja?
Kurir 18.06.2025
Nasilje koje se dogodilo u Vrnjačkoj Banji u ponedeljak uveče, kada je blokader iz pištolja pucao na prostorije Srpske napredne stranke, predstavlja kulminaciju dosadašnjeg nasilja iz blokaderskih redova, međutim, ocena sagovornika Kurira je da je taj… »
Vesti dana »
Niški studenti: U Boru sekirom napadnuta novinarska ekipa i naše kolege
Medijska kutija pre 43 minutajoš 54 povezane
(BLOG) Lokalni izbori u Aranđelovcu i Smederevskoj Palanci (VIDEO)
Glas Šumadije pre 1 satjoš 177 povezanih
Scene uličnog nasilja na lokalnim izborima: Motke, tuče i krvave glave u Boru, Bajinoj Bašti, Kuli...
N1 Info pre 48 minutajoš 17 povezanih
Obilne padavine i porast vodostaja u Srbiji uz hladno i oblačno vreme
Naslovi.ai pre 5 satijoš 39 povezanih
U Kuli do 18 sati na glasanje izašlo 67 odsto, u Sevojnu 71: Objavljeni novi podaci o izlaznosti na lokalnim izborima
Nova pre 32 minutajoš 18 povezanih


