Повезане вести
Случај Крунослава Фехира: За које злочине над Србима се терети кључни сведок против Бранимира Главаша
Еуроневс 18.06.2025
Након што су бројни медији објавили да је на граници Србије и Хрватске 15. јуна ухапшен Крунослав Фехир, јуче се огласило и српско правосуђе које саопштило да је К.Ф. одређен 30-дневни притвор и да му се на терет ставља… »
Бранимир Главаш има поруку за српско правосуђе након што је Србија ухапсила кључног сведока на његовом суђењу
Данас 18.06.2025
Српска полиција ухапсила је Крунослава Фехира, који је у Србији оптужен за ратне злочине над Србима по наређењу Бранимира Главаша лета 1991. у Осијеку. Након хапшења, Главаш се огласио на Фејсбуку. „Стављам се на располагање… »
Вести дана »

Вучић: Више од 47.000 људи на паради, а код општине Нови Београда највише 237 оних који су се одазвали позиву студената у блокади
Блиц пре 3 сатајош 2 повезане

Званично од данас! Нова накнада за радне визе за САД ступа на снагу: Ево за кога не важе и колико ће коштати
Блиц пре 30 минутајош 1 повезана