Povezane vesti
Na današnji dan: Zabranjeno ropstvo u SAD, rođeni jedan od tvoraca penicilina i Salman Ruždi
Radio 021 pre 3 sata
Ovo je pregled najbitnijih dešavanja kroz istoriju na današnji dan, 19. jun, u svetu i kod nas. 1566 - Rođen je kralj Džejms I Stjuart koji je kao Džejms VI nasledio škotsku krunu 1567. posle abdikacije svoje majke, Marije Stjuart. Posle smrti engleske… »
Na današnji dan, 19. jun
N1 Info pre 4 sati
Na današnji dan dogodilo se: Oglas 1566. Rođen je kralj Džejms I Stjuart koji je kao Džejms VI nasledio škotsku krunu 1567. posle abdikacije svoje majke, Marije Stjuart. Posle smrti engleske kraljice Elizabete 1603. postao je kralj Engleske i tako pod… »
Vremeplov: Rođen Pavle Beljanski
RTV pre 8 sati
BEOGRAD - Na današnji dan 1892. rođen je Pavle Beljanski srpski pravnik i diplomata, kolekcionar koji je sakupio najcelovitiju zbirku umetničkih dela srpskog (i jugoslovenskog) slikarstva prve polovine 20. veka. Školovao se u Beogradu i Parizu. Kao… »
Na današnji dan 19. jun
B92 pre 10 sati
Danas je 19. jun. Pogledajte najbitnije istorijske događaje koji su se dogodili na današnji dan. 1862 - Američki Kongres je zabranio ropstvo na teritoriji SAD. 1566 - Rođen je kralj Džejms I Stjuart (James Stuart) koji je kao Džejms VI nasledio škotsku… »
Vesti dana »

Tramp zbunio fudbalere Juventusa pitanjem o ženama, samo je Vlahović drugačije reagovao od svih
Telegraf pre 1 satjoš 28 povezanih

Medžik oduševljen prodajom Lejkersa: Rekao sam mojoj sestri…
Sport klub pre 19 minutajoš 13 povezanih