Povezane vesti
Vakcina protiv HIV-a sa 99,9 odsto efikasnosti – nadu guši cena od 25.000 dolara godišnje
RTS 19.06.2025
Američka Uprava za hranu i lekove (FDA) odobrila je vakcinu kompanije "Gilead Sciences", koja se daje dva puta godišnje, za prevenciju HIV-a. Kompanija je potez pozdravila kao veliki proboj u borbi protiv virusa koji se, između ostalog, prenosi… »
U SAD-u odobreno davanje leka lenakapavir protiv virusa HIV
Insajder 19.06.2025
Američka uprava za hranu i lekove (FDA) odobrila je davanje leka lenakapavir protiv virusa HIV dva puta godišnje u formi injekcije, preneli su danas američki mediji. Lek, nazvan Jeztugo, kompanije Gilead sajensis, odobren je juče, na osnovu podataka… »
Revolucija u lečenju HIV-a? SAD odobrile lek za prevenciju koji je pokazao gotovo potpunu zaštitu od infekcije
Euronews 19.06.2025
Američka Uprava za hranu i lekove (FDA) odobrila je novu injekciju za prevenciju HIV-a, koja se prima dva puta godišnje. Reč je o leku lenakapavir, koji je u kliničkim ispitivanjima pokazao gotovo potpunu zaštitu od infekcije i koji bi, prema oceni… »
Vesti dana »
Jokić ušao u istoriju NBA lige zbog onoga što je uradio u poslednja 24 sata
Telegraf pre 12 minutajoš 26 povezanih
Jutarnji prizemni mraz i maglu zameniće sunce, temperatura do 17 stepeni
RTS pre 2 satajoš 7 povezanih
„Mi ćemo naći drugog poslodavca, ali gde će građani naći drugu Apoteku Beograd“
Vreme pre 2 minutajoš 2 povezane





