Povezane vesti
Kakva je budućnost Republike Srpske - povratak izvornom Dejtonu ili napuštanje zajedničke države
RTS pre 14 sati
"Bosna i Hercegovina u slepoj ulici - godina raspleta" naziv je tribine na kojoj se razgovaralo o budućnosti Republike Srpske u postojećim pravnim okvirima i novim svetskim okolnostima. Učesnici vide dva izlaza - povratak izvornom Dejtonu ili napuštanju… »
Nikad bolja pozicija Republike Srpske: Uz nju su sada Rusija, Kina, a pasivno i – Amerika
Sputnik pre 15 sati
Kristijan Šmit sa svojim bošnjačkim partnerima aktivno radi na mirnom raspadu BiH, jer potezi koje oni povlače vode ka tom epilogu, izjavio je ambasador BiH u Srbiji Aleksandar Vranješ. Vranješ je na tribini „BiH u slepoj ulici – godina raspleta“ dodao… »
Vranješ: Šmit sa bošnjačkim partnerima aktivno radi na mirnom raspadu BiH
RTV pre 16 sati
BEOGRAD/BANJALUKA - Ambasador BiH u Srbiji Aleksandar Vranješ ocenio je da Kristijan Šmit sa svojim bošnjačkim partnerima aktivno radi na mirnom raspadu BiH, jer potezi koje povlače vode ka tom epilogu, te da se kratkovidost bošnjačke političke elite… »
Vesti dana »

Sud usvojio žalbu, ponavljaju se izbori na jednom biračkom mestu u Kosjeriću
NIN pre 2 satajoš 13 povezanih

Studenti i građani blokiraju polaganje ispita na Visokoj poslovnoj školi u Novom Sadu
N1 Info pre 1 satjoš 10 povezanih

Velika kontrola u Evropi, ali i Srbiji: Vozači, oprez: Trajaće 24 sata, evo i zašto
Blic pre 1 satjoš 11 povezanih