Povezane vesti
Srbi masovno kupuju stanove u Grčkoj: Ova 3 grada najtraženija, evo kakve su cene u odnosu na Beograd
Kurir 21.06.2025
Interesovanje građana Srbije za kupovinu nekretnina u Grčkoj u poslednje vreme intenzivno raste, što nije bio slučaj pre desetak godina. Posebno se ističe Halkidiki, zbog svojih prirodnih lepota i blizine, ali su solunska regija i Atina takođe tražene… »
Em povoljnije, em na moru: Nekretnine na grčkoj obali jeftinije nego u Beogradu, 3 destinacije omiljene Srbima
Mondo 21.06.2025
Ulaganje u vikendice ili apartmane za izdavanje u Grčkoj je u startu povoljnije, a zbog velikog broja turista, naročito leti, nekretnine ovde imaju dobru rentabilnost. Građani Srbije sve se više interesuju za kupovinu nekretnine u Grčkoj, a to nije bio… »
Cene nekretnina u Grčkoj rastu, ali Srbi ne odustaju: Tri destinacije među omiljenim
Euronews 21.06.2025
Interesovanje građana Srbije za kupovinu nekretnina u Grčkoj u poslednje vreme intenzivno raste, što nije bio slučaj pre desetak godina. Posebno se ističe Halkidiki, zbog svojih prirodnih lepota i blizine, ali su solunska regija i Atina takođe tražene… »
Vesti dana »
Ovo su prve reči Lindzi Von nakon horor pada: Čuveni skijaš otkrio detalje! Skijašica se obratila lekarima na stazi
Kurir pre 1 satjoš 35 povezanih
Tužioci: Dokazali smo da su Tači i saoptuženi imali i sproveli zločinačku nameru
Beta pre 4 satijoš 44 povezane
Obradović: Našli smo snage i odigrali kvalitetno, ovaj sistem takmičenja je naporan
Politika pre 52 minutajoš 31 povezana
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1
Serbian News Media pre 8 satijoš 9 povezanih
Novi dug po starim bilansima: Januarski krediti veći za 15,2 odsto, sa otplatom najviše kasne preduzetnici
Biznis.rs pre 6 satijoš 30 povezanih



