Povezane vesti
Banke smanjuju keš u upotrebi: Šalterskog službenika „menja“ bankomat, skraćeno radno vreme blagajni
Nova 22.06.2025
Skraćuju radno vreme blagajni u filijalama do 13 ili do 14 časova. Ograničavaju broj onih koje rade sa većim iznosima gotovine. Određuju koje filijale uopšte ne rade sa kešom. Šalterskog službenika "menja" bankomat koji i isplaćuje i prima novac. Ovo je… »
Banke smanjuju keš u upotrebi: Značajne promene u radu filijala, bankomati zamenjuju šaltere, skraćeno radno vreme blagajni
Blic 22.06.2025
Banke skraćuju radno vreme blagajni u filijalama do 13 ili do 14 sati, ograničavaju broj onih koje rade sa većim iznosima gotovine i određuju koje filijale uopšte ne rade sa kešom. Šalterskog službenika "menja" bankomat koji i isplaćuje i prima novac… »
Paradoks gotovine u bankama: Keša nikad više, blagajne se zatvaraju
Serbian News Media 22.06.2025
U poslednjih nekoliko meseci, srpske banke uvode promene koje skraćuju radno vreme blagajni, ograničavaju rad sa većim iznosima gotovine, pa čak i ukidaju keš poslovanje u pojedinim filijalama, uprkos tome što je količina gotovine u bankarskim blagajnama… »
Banke smanjuju keš u upotrebi: Bankomat kao šalterski radnik
N1 Info 22.06.2025
Skraćuju radno vreme blagajni u filijalama do 13 ili do 14 časova. Ograničavaju broj onih koje rade sa većim iznosima gotovine. Određuju koje filijale uopšte ne rade sa kešom. Šalterskog službenika "menja" bankomat koji i isplaćuje i prima novac. Ovo je… »
Vesti dana »
Ko bi mogao da postane najmoćniji čovek u Iranu nakon smrti Ali Laridžanija?
Nedeljnik pre 14 minutajoš 36 povezanih
Arbeloa presrećan posle pobede nad Sitijem: "Ako želite, napisaću knjigu o tome..."
Telegraf pre 33 minutajoš 48 povezanih
Vreme danas: Vetrovito, tokom dana oblačno, mestimično kiša, na planinama sneg
Nedeljnik pre 3 satajoš 23 povezane
Elektronsko zakazivanje termina za upis i testiranje deteta u prvi razred od 23. marta
Stav.life pre 58 minutajoš 16 povezanih





