Povezane vesti
Tabloidi tvrde: Cena kvadrata u Vranju 350 evra
Vranje news 23.06.2025
Beogradski tabloidi ovih dana prenose šokantne tvrdnje o „masovnoj rasprodaji“, odnosno da se kvadrat stana u Vranju može kupiti za svega 350 evra, prenosi Slobodna reč. Portal Telegraf navodi da su „u mestima poput Zaječara, Leskovca i Vranja obični… »
Stanovi u Zaječaru, Leskovcu i Vranju i do deset puta jeftiniji nego u Beogradu
OK radio 23.06.2025
Dok cene kvadrata u Beogradu obaraju rekorde i dostižu i do 10.000 evra u prestižnim delovima grada, jugoistočna Srbija nudi pravo osveženje na tržištu nekretnina – stanove po cenama koje su i do deset puta niže. Prema podacima sa sajtova za prodaju… »
U ova tri srpska grada prodaju se najjeftiniji stanovi u Srbiji - kvadrat samo 350 evra
Kamatica 23.06.2025
U mestima poput Zaječara, Leskovca i Vranja, nije retkost pronaći i dvosoban stan za manje od 25.000 evra, što ih čini najpovoljnijim gradovima za kupovinu nekretnine u zemlji. Ovi gradovi nude jednostavan, ali funkcionalan životni prostor, pogodan… »
Vesti dana »
(BLOG) "Znanje je moć": Održan skup kod Rektorata, najavljen novi na Sretenje u Šumadiji
N1 Info pre 17 minutajoš 69 povezanih
Janjić (SRCE): „Kritike ministru Vujiću i najava osveštenja skupštinskih prostorija“
Serbian News Media pre 4 satijoš 26 povezanih
Proslave Svetog Save u Srbiji: Karlovačka gimnazija i Druga gimnazija u Kragujevcu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 30 povezanih
VIDEO TRAGEDIJE kod granice – U stravičnom sudaru POGINULO SEDAM OSOBA
Sandžak haber pre 1 satjoš 62 povezane




