Povezane vesti
Hrvatska: Uprkos upozorenjima cene na Jadranu rastu
Euronews 23.06.2025
Iako mnogi za pad broja turista u prvih pet meseci na hrvatskom Jadranu okrivljuju visoke cene, one ne padaju, već ponegde čak rastu, uz uveravanja da to ne šteti i da će turista ipak biti. Iz Vlade upozoravaju da je to kontraproduktivno, a upozorenje… »
"Taksi od Pule do Rovinja smo pre platile 60, a sada 120 evra" Uprkos upozorenjima cene na hrvatskom Jadranu rastu
Alo 23.06.2025
Iako za pad broja turista u prvih pet meseci na hrvatskom Jadranu mnogi okrivljuju visoke cene, one ne padaju, već naprotiv ponegde čak i rastu, uz uveravanje da to ne donosi štetu i da će turista ipak biti. Iz Vlade upozoravaju da je to… »
Nautičari osjećaju posljedice rasta cijena na Jadranu
SEEbiz 23.06.2025
ZAGREB - Za pad broja turista u prvih pet mjeseci mnogi okrivljuju visoke cijene. No one svejedno ne padaju, nego ponegdje čak i rastu, uz računicu da to neće nanijeti štetu jer će gostiju i dalje biti. Iz Vlade upozoravaju da je to kontraproduktivno, a… »
Vesti dana »
Zločin u Ribnikaru: Zatvorske kazne za roditelje maloletnog K. K, odbrana najavila žalbu
BBC News pre 1 satjoš 125 povezanih
(Video) Raketni bacači, puške, bombe... Specijalci upali u kuću muškarca kod Niša i zatekli veliku količinu oružja: Objavljen dramatičan snimak hapšenja
Blic pre 1 satjoš 52 povezane
Tiršova: Dvanaestogodišnji dečak iz Mladenovca u stabilnom stanju nakon pada konstrukcije na njega
NIN pre 10 satijoš 3 povezane
Ministarstvo zabrinuto zbog navoda o napadu na Verana Matića
Serbian News Media pre 2 satajoš 58 povezanih




