Povezane vesti
Smrt je potpuno slomila! Tužan dan u domu Aleksandre Prijović
Alo 24.06.2025
Tokom perioda detinjstava je bila u Somboru, a najveći deo vremena je provela upravo uz deku. Aleksandra Prijović na današnji dan izgubila je deku sa kojim je odrasla, prenose domaći mediji. Tokom perioda detinjstava je bila u Somboru, a najveći deo… »
Aleksandra u suzama: Preminuo je, nije dočekao da upozna njenu ćerku
Svet & Skandal 24.06.2025
Deda Aleksandre Prijović po majci zauzima posebno mesto u njenom srcu, a danas se navršava šest godina od njegove smrti. Pevačica, koja je rođena u Somboru, detinjstvo je provela u Belom Manastiru, u Hrvatskoj, gde je upravo njen deda imao ključnu ulogu… »
Tužan dan za Aleksandru Prijović: On me je čuvao kada sam bila mala
Story 24.06.2025
Aleksandra Prijović je rođena u Somboru, a detinjstvo je provela u Belom Manastiru, gradu u Hrvatskoj. U tom gradu najčešće ju je čuvao deka koji je preminuo na današnji dan koji je veoma tužan za Aleksandru Prijović. Pročitajte: Prija blista u Majamiju… »
Vesti dana »
"SAD su mnogo veće žrtve nego Evropljani!" Prve reakcije posle sporazuma koji se ugovarao dve decenije: Sve oči uprte u Trampa
Blic pre 2 satajoš 34 povezane
Proslava Svetog Save u Srbiji i protest hora Karlovačke gimnazije zbog prisustva političara
Naslovi.ai pre 56 minutajoš 28 povezanih






