Povezane vesti
Ormuski moreuz više nije ključan za Srbiju: Promenjena struktura uvoza nafte
NIN 25.06.2025
Prema podacima Ministarstva rudarstva i energetike u 2025. godini Srbija je najviše nafte uvezla iz Kazahstana (blizu 60 odsto), zatim Nigerije i Gvajane, dok je udeo iračke nafte opao. Prošle godine, nafta iz Iraka činila je oko 42 odsto ukupnog uvoza… »
Ormuski moreuz više nije ključan za Srbiju: Promenjena struktura uvoza nafte
Danas 25.06.2025
Do ove godine, Srbija je najveći deo nafte uglavnom dobijala iz Iraka, ali se struktura uvoza u ovoj godini značajno promenila. Prema podacima Ministarstva rudarstva i energetike dostavljenim Danasu, u 2025. godini Srbija je najviše nafte uvezla iz… »
Vesti dana »
Saslušan piroman koji je zapalio auto Baki Prasetu: Novi detalji uništavanja "brabusa" od pola miliona evra, Više tužilaštvo pokrenulo istragu!
Kurir pre 6 minutajoš 28 povezanih
Iz dvora u sobicu sa krevetom i WC šoljom: Bivši princ Endru se suočava sa najvećom noćnom morom: Može da bude osuđen na doživotnu robiju!
Blic pre 1 satjoš 34 povezane
Skupštine Vojvodine završila rad, usvojene izmene i dopune prostornog plana za Frušku goru
Blic pre 6 minutajoš 26 povezanih




