Povezane vesti
Kalas: Nije potpuno jasno da li su napadi SAD na Iran bili legalni
RTV 25.06.2025
HAG - Visoka predstavnica EU za spoljnu politiku i bezbednost Kaja Kalas izjavila je danas da "nije potpuno jasno" da li su američki napadi na iranska nuklearna postrojenja bili legalni. Kalas je rekla za BBC da svako ko koristi silu "takođe mora da… »
Kaja Kalas: Nije potpuno jasno da li su napadi SAD na Iran bili legalni
Politika 25.06.2025
Visoka predstavnica EU za spoljnu politiku i bezbednost Kaja Kalas izjavila je danas da "nije potpuno jasno" da li su američki napadi na iranska nuklearna postrojenja bili legalni. Kalas je rekla za BBC da svako ko koristi silu "takođe mora da opravda da… »
Vesti dana »
Zaharova o navodnim sajber napadima na Ruse: Trag vodi u Dansku; Si-En-En: Tramp danas u Beloj kući sa Zelenskim
RTS pre 34 minutajoš 2 povezane
BLISKOISTOČNI SUKOB Tramp: Dobri razgovori sa Iranom, ima šanse za dogovor; Teheran: Situacija u Ormuzu se nije promenila
RTV pre 4 minutajoš 1 povezana





