Povezane vesti
Vlasnik Hapoela o večitima: Nepravedna Evroliga!
Sport klub 25.06.2025
Prvi čovek Hapoela uputio žestoke kritike zbog činjenice da Crvena zvezda i Partizan moraju da plaćaju za učešće u Evroligi. Vlasnik izraelskog Hapoela iz Tel Aviva, Ofer Janaj, u prethodnom periodu isticao se prilično zanimljivim izjavama. Tako je bilo… »
Otkrivena basnoslovna cifra koju će Partizan i Zvezda morati da plate ako budu želeli da napuste Evroligu i odu u NBA Evropa
Danas 25.06.2025
Košarkaška Evroliga ima veliku gledanost, ali takmičenje je i dalje daleko od isplativog. Vlasnik novog Evroligaša, ekipe Hapoela iz Tel Aviva, Ofer Janaj, govorio je za litvanski portal „ BasketNews“ o mnogim stvarima, a govorio je o potencijalnom… »
"Srpski klubovi bi morali da plate 5 miliona": Janaj otkrio šta bi bilo da Partizan i Zvezda neće u Evroligu
Mondo 25.06.2025
Vlasnik Hapoela iz Tel Aviva Ofer Janaj otkrio je da bi Partizan i Crvena zvezda morali da plate mnogo više, od onoga što su platili za učestvovanje, kako bi istupili iz Evrolige. Hapoel iz Tel Aviva obezbedio je plasman u Evroligu, osvojivši Evrokup. A… »
Otkriveno koliko su Zvezda i Partizan platili b licence: Prelazak u NBA Evropu koštaće od 5 do 50 miliona
Telegraf 25.06.2025
Vlasnik novog Evroligaša, ekipe Hapoela iz Tel Aviva, Ofer Janaj, govorio je za litvanski portal " BasketNews" o ambicijama njegovog tima, ali i problemima elitnog takmičenja, te se dotakao i Crvene zvezde i Partizana. Pre svega je pričao o opcijama o… »
Vesti dana »
Narandžasti meteo-alarm u celoj Srbiji: Temperature danas do 36 stepeni
Glas Zaječara pre 4 satijoš 26 povezanih
SAD izvela jake udare na Iran kao odgovor na napad na američku bazu u Jordanu
Pravo u centar pre 2 satajoš 30 povezanih
Macut najavio sednicu Štaba za vanredne situacije zbog suše i niskog vodostaja Dunava
N1 Info pre 2 satajoš 25 povezanih
Srušen motel "Jezero" na Gazivodama, iako je sudski postupak u toku
RTV pre 9 minutajoš 15 povezanih





