Povezane vesti
Orban kritikovao EU: Daju obećanja koja je nemoguće ispuniti
Vesti online 27.06.2025
Mađarski premijer Viktor Orban optužio je rukovodstvo Evropske unije da daje “obećanja koja je nemoguće ispuniti” Ukrajini u vezi sa njenim težnjama da se pridruži EU. Orban je još jednom ponovio svoje argumente protiv članstva Ukrajine u EU, tvrdeći da… »
Orban: Kako da primimo Ukrajinu u EU kada ne zna ni gde su joj granice
Pravda 27.06.2025
Poznavanje tačne teritorije i broja stanovnika nove članice ključno je za utvrđivanje njenog udela u zajedničkom budžetu EU i iznos subvencija koje bi dobijala, istakao je Orban. Ukrajina ne može biti primljena u Evropsku uniju jer njene trenutne granice… »
"Ne znamo gde su joj granice ni koliko ljudi ima" Orban: Ne možemo primiti Ukrajinu u EU
Večernje novosti 27.06.2025
POZNAVANjE tačne teritorije i broja stanovnika nove članice ključno je za utvrđivanje njenog udela u zajedničkom budžetu EU i iznos subvencija koje bi dobijala, istakao je Orban. Foto: AP Ukrajina ne može biti primljena u Evropsku uniju jer njene… »
Vesti dana »

Za nasilnikom iz Obrenovca bila raspisana poternica, odmah ide u zatvor: Oglasio se MUP posle hapšenja Vuka M. On i ranije ugrožavao ženu!
Kurir pre 2 satajoš 28 povezanih

Komemorativnom manifestacijom „Veliki školski čas“ obeležena 84. godišnjica od krvavog oktobra
RTK pre 1 satjoš 36 povezanih

Oglasila se MOL grupa: Nije bilo spoljnog uticaja na požar u našoj rafineriji u Mađarskoj
Telegraf pre 1 satjoš 37 povezanih

Karla Bruni u šik izdanju ispratila muža u zatvor: Manekenka lila suze, a svi pričaju o jednom (Foto)
Kurir pre 1 satjoš 41 povezana