Povezane vesti
U Severnoj Makedoniji od 1. jula potpuna zabrana kretanja šumama
Slobodna Evropa 30.06.2025
U Severnoj Makedoniji će od 1. jula do kraja avgusta građanima biti zabranjeno kretanje šumama. Ta zabrana se uvodi na teritoriji kojom upravlja Javno preduzeće "Nacionalne šume" Severne Makedonije zbog povećanog rizika od šumskih požara na otvorenim… »
Potpuna zabrana kretanja šumama u Makedoniji zbog rizika od požara
Radio 021 30.06.2025
U Severnoj Makedoniji će od sutra do kraja avgusta građanima biti zabranjeno kretanje šumama. Ta zabrana se uvodi na teritoriji kojom upravlja Javno preduzeće "Nacionalne šume" Severne Makedonije zbog povećanog rizika od šumskih požara na otvorenim… »
Vesti dana »
Čak 27 uslova za normalizaciju odnosa Mađarske i EU, glavno: kredit Ukrajini, sankcije Rusiji, migranti
Politika pre 13 minutajoš 35 povezanih
BLOG UŽIVO: Tramp pokrenuo pomorsku blokadu Irana; Zolfakari upozorava da nijedna luka neće biti bezbedna, Pakistan tvrdi da se primirje održava
Insajder pre 23 minutajoš 103 povezane
Putevi Srbije: Spremno dočekujemo pojačan intenzitet saobraćaja nakon uskršnjih praznika
RTV pre 3 satajoš 22 povezane
Nasilnička vožnja usred noći u Surčinu: Muškarac (41) vozio više od 240 kilometara na čas gde je ograničenje 100
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 19 povezanih



