Povezane vesti
Gojaznost u Srbiji u porastu, jedna stvar pali alarm! Evo koju grupu posebno napada, a nekada uopšte nije bilo tako!
Dnevnik 30.06.2025
Na osnovu statistikih podataka Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut" svaka peta osoba u Srbiji je gojazna, dok je svaka treća na pragu da oboli od gojaznosti. Posebno zabrinjava činjenica da se kod sve većeg broja adolescenata beleži… »
Nove studije potvrđuju: Gojaznost povećava rizik od malignih bolesti
Serbian News Media 30.06.2025
Dr Stefan Živojinović, napisao je tekst za Stetoskop.info u kome objašnjava zbog čega je gojaznost faktor za razvoj mnogih oboljenja i na koji način se ona može kontrolisati Gojaznost je hronična bolest koja nastaje usled prekomernog unosa hranljivih… »
Gojaznost je ozbiljan zdravstveni problem i rizik od malignih bolesti, pokazuju nove studije
Novi magazin 30.06.2025
Dr Stefan Živojinović, napisao je tekst za Stetoskop.info u kome objašnjava zbog čega je gojaznost faktor za razvoj mnogih oboljenja i na koji način se ona može kontrolisati. Gojaznost je hronična bolest koja nastaje usled prekomernog unosa hranljivih… »
Gojaznost može povećati rizik od malignih bolesti, pokazuju nove studije
Danas 30.06.2025
Dr Stefan Živojinović, napisao je tekst za Stetoskop.info u kome objašnjava zbog čega je gojaznost faktor za razvoj mnogih oboljenja i na koji način se ona može kontrolisati Gojaznost je hronična bolest koja nastaje usled prekomernog unosa hranljivih… »
Vesti dana »
Počeli "Dani eUprave" u Kragujevcu: Građani do 18. marta mogu da otvore eID nalog i upoznaju digitalne usluge države
Kurir pre 4 satijoš 2 povezane
Vremeplov: 17. mart - dan kada je na Kosovu i Metohiji ubijeno 16 i proterano četiri hiljade srpskih civila
RTV pre 3 satajoš 2 povezane
Krvava noć u Novom Pazaru: Mladić teško povređen u napadu nožem
IndeksOnline pre 3 satajoš 1 povezana






