Povezane vesti
Italijanski list: Protesti protiv korupcije i Vučićevog autoritarizma, Moskva strahuje da gubi saveznika
N1 Info 30.06.2025
Italijanski list "Republika" javlja da u Srbiji ne prestaju protesti protiv autoritarne vlasti i korupcije režima predsednika Aleksandra Vučića i navodi da "Moskva strahuje da gubi saveznika". "Demonstranti, koji su već 15. marta okupili okeansku masu… »
Republika: Protesti protiv korupcije i Vučićevog autoritarizma - Moskva strahuje da gubi saveznika
Beta 30.06.2025
Italijanski list "Republika" javlja da u Srbiji ne prestaju protesti protiv autoritarne vlasti i korupcije režima predsednika Aleksandra Vučića i navodi da "Moskva strahuje da gubi saveznika". "Demonstranti, koji su već 15. marta okupili okeansku masu… »
Italijanski list: Protesti protiv korupcije i Vučićevog autoritarizma – Moskva strahuje da gubi saveznika
Danas 30.06.2025
Italijanski list „Republika“ javlja da u Srbiji ne prestaju protesti protiv autoritarne vlasti i korupcije režima predsednika Aleksandra Vučića i navodi da „Moskva strahuje da gubi saveznika“. „Demonstranti, koji su već 15. marta okupili okeansku masu… »
Republika: Protesti protiv korupcije i Vučićevog autoritarizma – Moskva strahuje da gubi saveznika
Radio sto plus 30.06.2025
“Demonstranti, koji su već 15. marta okupili okeansku masu ljudi, traže vanredne izbore da bi gradjani izrazili šta misle o Vučiću posle osam meseci bučnih protesta koji su prvi put uzdrmali njegovu vlast”, navodi “Republika”. List u izveštaju iz… »
Vesti dana »
Srpska lista prema preliminarnim rezultatima osvojila 96 odsto glasova u svih deset opština sa srpskom većinom
Danas pre 3 satajoš 2 povezane
"Bitka polova": Nik Kirjos pobedio Arinu Sabalenku u egzibicionom teniskom meču
Kurir pre 17 minutajoš 1 povezana
Lavina zatrpala dvoje ljudi Užas na italijanskim Alpima: Izdato hitno upozorenje
Blic pre 3 satajoš 1 povezana






