Povezane vesti
Amerikanci analizirali inflaciju u Evropi: Zabrinutost raste zbog 3 pitanja, spominju smanjenje kamatnih stopa
Telegraf 01.07.2025
Inflacija u evrozoni je blago porasla na 2% u junu, prema podacima agencije za statistiku Evrostat od utorka, što znači da su potrošačke cene u zoni jedinstvene valute sada u skladu sa ciljem Evropske centralne banke od 2%. Ekonomisti koje je anketirao… »
Godišnja inflacija u evrozoni u junu preliminarno porasla na dva odsto
Insajder 01.07.2025
Godišnja inflacija u evrozoni, prema preliminarnim "fleš" procenama, porasla je u junu sa majskih 1,9 odsto na dva odsto, objavio je danas Evrostat. U sektoru usluga evrozone je u junu zabeležena inflacija od 3,3 odsto međugodišnje, što predstavlja blago… »
Inflacija u evrozoni ne jenjava: U junu preliminarno porasla na dva odsto
Blic 01.07.2025
Godišnja inflacija u evrozoni, prema preliminarnim "fleš" procenama, porasla je u junu sa majskih 1,9 odsto na dva odsto, objavio je danas Evrostat. U sektoru usluga evrozone je u junu zabeležena inflacija od 3,3 odsto međugodišnje, što predstavlja blago… »
Vesti dana »
Uskoro nove cisterne sa vodom, još se ne zna da li će ponovo biti isključena voda
Ozon press pre 44 minutajoš 57 povezanih
Tepić: I tužilaštvo u Srbiji ima uvid u skaj prepisku kriminalaca ali ne reaguje
Danas pre 3 satajoš 15 povezanih
Viktor Rašović: „Napravili smo veliki korak ka tituli, sada je važno da ostanemo fokusirani“
Serbian News Media pre 9 minutajoš 28 povezanih
Kraljevo: Isti mediji opet dele budžetski novac, i ovaj konkurs obeležio niz neregularnosti, tvrde zaposleni u nezavsnim medijima
Glas Šumadije pre 9 minutajoš 17 povezanih
Ruski zvaničnik: Ukrajina raketama i dronovima napala Sevastopolj
Serbian News Media pre 2 satajoš 19 povezanih



