Povezane vesti
Kulturni centar Medveđa raspisao konkurs za najbolju savremenu epsku pesmu, najboljima novčane nagrade
Stav.life 01.07.2025
Na konkursu mogu učestvovati pesnici sa srpskog govornog područja, šalje se po jedna pesma potpisana šifrom, a rešenje šifre šalje se u drugomfolderu na adesu konkursepskapesma@gmail.com Konkjurs je otvoren do 31. avgusta. Pesme koje se šalju na konkurs… »
Kulturni centar Medveđa raspisao konkurs za epske pesme, novčane nagradame u ukupnom iznosu od 45.000 dinara
Jugmedia 01.07.2025
Kulturni centar opštine Medveđa, u saradnji sa Udruženjem guslara i pisaca epske poezije „Gornja Jablanica“ iz Medveđe, raspisuje konkurs za najbolju savremenu epsku pesmu za 2025. godinu. Konkurs je otvoren za sve pesnike sa srpskog govornog područja, a… »
Vesti dana »
Srpska lista saopštila rezultate izbora na Kosovu: "Osvojili smo svih 10 mandata predviđenih za Srbe u Skupštini u Prištini"
Blic pre 6 satijoš 2 povezane
„Bitka polova“ pripala Niku Kirjosu, Sabalenka ponosna na učešće u egzibiciji
Danas pre 9 satijoš 1 povezana
Lavina zatrpala dvoje ljudi Užas na italijanskim Alpima: Izdato hitno upozorenje
Blic pre 6 satijoš 1 povezana




