Povezane vesti
Oglasio se Institut za javno zdravlje nakon požara na deponiji U Kragujevcu: Sve izmerene vrednosti u granicama dozvoljenih
Večernje novosti pre 31 dana
Povodom velikog požara koji je izbio na gradskoj deponiji u Kragujevcu, koja se nalazi samo nekoliko kilometara od centra grada, gradski Institut za javno zdravlje oglasio se saopštenjem u kojem navodi podatke o trenutnom kvalitetu vazduha, na osnovu… »
Oglasio se Institut za javno zdravlje Kragujevac povodom požara na deponiji u Jovanovcu
U centar pre 31 dana
Povodom požara koji je izbio na gradskoj deponiji u Jovanovcu, Institut za javno zdravlje Kragujevac oglasio se saopštenjem u kojem navodi podatke o trenutnom kvalitetu vazduha, na osnovu dostupnog monitoringa i merenja: „Na osnovu rezultata automatskog… »
OGLASIO SE Institut za javno zdravlje Kragujevac povodom požara na deponiji u Jovanovcu
InfoKG pre 31 dana
Na osnovu akcidentne situacije prouzrokovane požarom na gradskoj deponiji u Jovanovcu, Institut za javno zdravlje Kragujevac u okviru svojih nadležnosti konstatuje sledeće: "Korišćeni rezultati automatskog monitoringa kvaliteta vazduha u Kragujevcu na… »
Vesti dana »

Obeleženo devet meseci od pada nadstrešnice: U više gradova Srbije komemorativne šetnje i performansi (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Ukinut pritvor: osmorici uhapšenih zbog incidenta ispred Državnog univerziteta u Novom Pazaru: Jedan zadržan, a drugi u kućnom pritvoru
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Profesor ustavnog prava: Po sili zakona, Dodik od danas nije predsednik Republike Srpske
Danas pre 2 satajoš 4 povezane

„To nije bila tragedija, to je bio zločin“: Novosađani u kampusu obeležavaju devet meseci od pada nadstrešnice
Danas pre 2 satajoš 1 povezana