Povezane vesti
Suđenje trojici Srba za navodni teroristički napad ušlo u završnicu
RTV 02.07.2025
PRIŠTINA - U Osnovnom sudu u Prištini danas je počelo iznošenje završnih reči u predmetu protiv Miluna Milenkovića, Dejana Pantića, Aleksandra Vlajića i Miomira Vakića, optuženih za navodni teroristički napad na prostorije Opštinske izborne komisije u… »
U Prištini se privodi kraju suđenje četvorici Srba zbog navodnog terorističkog akta
Insajder 02.07.2025
U Osnovnom sudu u Prištini danas je počelo iznošenje završnih reči u predmetu koji se vodi protiv četvorice Srba - Miluna Milenkovića, Dejana Pantića, Aleksandra Vlajića i Miomira Vakića, koji se sumnjiče da su izvršili navodni teroristički napad na… »
Završne reči u postupku protiv četvorice Srba — Milenković: Nisam kriminalac, već porodičan čovek
RTS 02.07.2025
Nastavljeno je suđenje Milunu Milenkoviću, Dejanu Pantiću, Aleksandru Vlajiću i Miomiru Vakiću, koje Tužilaštvo tereti za navodni teroristički napad na prostorije Opštinske izborne komisije u severnoj Kosovskoj Mitrovici u decembru 2022. godine. Ročište… »
Vesti dana »

Boban Rajović na punoletstvu sina Viki Miljković s porodicom: Žena KIDA koliko je lepa, a tek da vidite sina FOTO
Svet & Skandal pre 46 minutajoš 48 povezanih

Makron zatražio od Lekornija da u narednih 48 sati još jednom pregovara sa partijama
N1 Info pre 12 minutajoš 33 povezane

Izrael deportovao još oko 170 aktivista ''Sumuda'': Među njima su Ognjen Marković i Greta Tunberg
Telegraf pre 3 satajoš 30 povezanih

Dve godine rata: U Izraelu komemoracija za žrtve 7. oktobra, u Gazi nepoverenje, a u Egiptu pregovori
N1 Info pre 57 minutajoš 40 povezanih