Повезане вести
Породични одмор се претворио у ноћну мору: Све је почело безазленим убодом, а завршило се индукованом комом
Телеграф 03.07.2025
Кобни понедељак. Одмор у летовалишту Коста Адехе на Тенерифима се претворио у ноћну мору за мајку двоје деце, Ему Хикиј (42), а пошто се онесвестила на степеништу хотела и задобила тешке повреде главе и врата. Према речима… »
Туристкиња се бори за живот у популарном летовалишту: Ујед комарца изазвао инфекцију, сада је у коми
Мондо 03.07.2025
На интернету је покренута хуманитарна акција за помоћ туристкињи која се налази у болници у критичном стању након што је током породичног одмора на Тенерифима добила инфекцију. Ема Хики из Даблина отпутовала је са супругом… »
Вести дана »
Повереник, удружења и Савет за штампу позвали медије да у извештавању о смрти студенткиње поштују приватност и достојанство
Н1 Инфо пре 4 сатијош 82 повезане
Ректорка Универзитета уметности: Немамо шта да кријемо, седница Одбора за образовање прилика за дијалог
Н1 Инфо пре 1 сатјош 26 повезаних
Рубио: САД очекују да се војна операција у Ирану заврши за неколико седмица
Невсмакс Балканс пре 45 минутајош 30 повезаних
Рат на Блиском истоку: Нападнут нуклеарни објекат у Ирану; Америка испалила 850 Томахавка на Иран; Америка чека одговор Техерана
Вечерње новости пре 4 минутајош 126 повезаних
Хаос у региону због невремена: У Хрватској оштећено 40 основних и средњих школа и 24 вртића
Нова пре 34 минутајош 52 повезане


