Povezane vesti
Rast industrijske proizvodnje u maju
Politika 03.07.2025
U sektoru prerade zabeleženo uvećanje od sedam odsto, objavio RZS. Industrijska proizvodnja u Srbiji u maju ove godine veća je za 4,4 odsto u odnosu na maj 2024. godine, a u odnosu na prosek 2024. godine manja je za 0,3 odsto, saopštio je danas… »
Dobra godina za pšenicu u Srbiji
RTK 03.07.2025
Na osnovu stanja useva očekuje se da se ove godine u Srbiji proizvede 3,60 miliona tona pšenice, što je za 24,3 odsto više nego što je proizvedeno 2024. godine, objavio je Republički zavod za statistiku. Kod proizvodnje malina očekuje se smanjenje… »
Drvna industrija i proizvođači nameštaja i papira nezadovoljni poslovnom klimom
Biznis.rs 03.07.2025
Značajan razvojni potencijal uz zajedničko delovanje. Industrija prerade drveta i proizvodnje nameštaja i papira beleži različite rezultate s početka 2025. godine, podaci su kvartalnog biltena koji priprema Udruženje za šumarstvo, preradu drveta… »
Vesti dana »
RHMZ: U Bačkoj, Sremu, na zapadu i jugozapadu zemlje kiša, na planinama sneg
Insajder pre 14 minutajoš 29 povezanih
EK o problemima prevoznika Zapadnog Balkana: Koristite postojeće pravne mehanizme
Insajder pre 1 satjoš 18 povezanih
Ministarstvo finansija za Insajder o akvarijumu: Barijera oko Parka Ušće zbog bezbednosti građana, turska firma angažovana po međudržavnom sporazumu
Insajder pre 4 satijoš 13 povezanih
Državni sekretar SAD u Budimpešti podržao Orbanovu kandidaturu za još jedan mandat
Serbian News Media pre 49 minutajoš 30 povezanih




