Povezane vesti
Upalio se autobus na Futoškom putu, GSP: Bezbednost putnika nije bila ugrožena (FOTO i VIDEO)
Moj Novi Sad 07.07.2025
Danas oko 8 časova na Futoškom putu upalio se zadnji deo zglobnog autobusa JGSP "Novi Sad". Poslali smo pitanja ovom preduzeću kako bismo saznali da li je do požara došlo dok su u njemu bili putnici i kakav je epilog ovog slučaja. Oni su potvrdili da se… »
Zapalio se autobus JGSP-a, nema povređenih
Luftika 07.07.2025
Zadnji deo autobusa JGSP “Novi Sad” zapalio se na Futoškom putu, oko 8 časova. Iz JGSP-a potvrdili su za portal Moj Novi Sad da se na Futoškom putu danas, 7. jula, u jutarnjim časovima na liniji broj 53 pojavio plamen na motornom delu zglobnog autobusa… »
Vesti dana »
Evropski pokret u Srbiji: Ne iznenađuju vest da Evropska komisija razmatra zamrzavanje paketa finansija Srbiji
Insajder pre 41 minutajoš 36 povezanih
Pregovori na "klimavim nogama"; Iranci imaju dva ključna uslova i prete: "Prsti su nam na okidaču"
B92 pre 42 minutajoš 30 povezanih
(Video) Egzodus Srba na Zlatibor i ostale planine! Haos nije samo na granicama, na ovoj naplatnoj rampi je najkritičnije, vozila pre Užica mile 20 km/h
Blic pre 7 minutajoš 71 povezana
(Foto) Liban u krizi sa hranom, 900.000 ljudi vreba glad: Na jugu zemlje imaju manje od nedelju dana zaliha osnovnih namirnica! Zabrinjavajuće upozorenje UN-a
Kurir pre 2 satajoš 38 povezanih
Vlada Srbije dodatno smanjila akcize na naftne derivate do 24. aprila
Biznis.rs pre 3 satajoš 27 povezanih


