Povezane vesti
Lučić: Skandalozni napadi Prištine na Telekom, bolje da konačno krenu u izdavanje 3. licence
RTV 07.07.2025
BEOGRAD - Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da su napadi Prištine na tu kompaniju skandalozni, iracionalni i opasni i istakao da bi bilo bolje da privremene prištinske institucije konačno krenu u izdavanje treće licence za… »
Lučić: Iracionalni i opasni napadi prištinskih vlasti na Telekom Srbija
Euronews 07.07.2025
Povodom optužbi predstavnika vlasti u Prištini da je Srbija, preko MTS mreže, pokušala da destabilizuje Kosovo dojavom o bombi u kosovskom parlamentu, generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je šokiran takvim iracionalnim i… »
Lučić: Skandalozni napadi Prištine na Telekom, bolje da konačno krenu u izdavanje 3. licence
RTS 07.07.2025
Generalni direktor "Telekoma Srbija" Vladimir Lučić izjavio je da su napadi Prištine na tu kompaniju skandalozni, iracionalni i opasni i istakao da bi bilo bolje da privremene prištinske institucije konačno krenu u izdavanje treće licence za mobilnu… »
Oglasio se Lučić povodom napada Prištine na Telekom
Telegraf 07.07.2025
Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da su napadi Prištine na tu kompaniju skandalozni, iracionalni i opasni i istakao da bi bilo bolje da privremene prištinske institucije konačno krenu u izdavanje treće licence za mobilnu… »
Vesti dana »
Vučić i Kačka u Beogradu o ekonomskoj saradnji Srbije i Ukrajine
Slobodna Evropa pre 20 minutajoš 25 povezanih
Kos pozdravila usvajanje seta izbornih zakona: To je prvi važan korak
NIN pre 2 satajoš 12 povezanih







