Povezane vesti

Sportski klubovi dobili pare

Sportski klubovi dobili pare

Jug press pre 4 sati
LESKOVAC Sumom od 29.796.182 dinara iz budžeta Grada Leskovca naireno je više obaveza. Za uređenje trotoarskih površina na Bulevaru oslobođenja izvođaču radova su isplaćena 3.325.432 dinara. Suma od 20.725.000 dinara opredeljena je za sufinansiranje… »
Blizu 30 miliona dinara isplaćeno za uređenje trotoara

Blizu 30 miliona dinara isplaćeno za uređenje trotoara

Stav.life pre 11 sati
Iz budžeta Grada Leskovca isplaćeno je ukupno 29.796.182 dinara, saopšteno je iz kabineta gradonačelnika. Za uređenje trotoarskih površina na Bulevaru oslobođenja izvođaču radova su isplaćena 3.325.432 dinara. Do sada je od ukupno 4.400 kvadratnih… »
Isplaćene poslednje rate za GFK „Dubočica“ i ŽOK „Leskovac 98“

Isplaćene poslednje rate za GFK „Dubočica“ i ŽOK „Leskovac 98“

Stav.life pre 11 sati
Iz gradskog bueta danas je isplaćen iznos od 20.725.000 dinara, opredeljen za sufinansiranje programskih aktivnosti u oblasti sporta. Od ovog iznosa 12.225.000 dinara isplaćeno je Gradskom fudbalskom klubu „Dubočica“, što ujedno predtavlja poslednju ratu… »
Fudbalerima i odbojkašicama grad Leskovac isplatio poslednju ratu

Fudbalerima i odbojkašicama grad Leskovac isplatio poslednju ratu

Jugmedia pre 12 sati
Iz budžeta grada Leskovca danas je isplaćen iznos od 20.725.000 dinara, opredeljen za sufinansiranje programskih aktivnosti u oblasti sporta, saopšteno je iz lokalne samouprave. Za Gradski fudbalski klub „Dubočica“ isplaćena je poslednja rata u iznos… »

Vesti dana »