Povezane vesti
Vlada Srbije: Za pomoć ugroženima u požarom zahvaćenim područjima 350 miliona dinara
Pressek 10.07.2025
Vlada Srbije formirala je danas Komisiju za sanaciju šteta nastalih zbog požara koji su tokom jula zahvatili više oblasti u Srbiji i obezbedila 350 miliona dinara za pomoć ugroženim građanima. Zadatak Komisije je da prati stanje i usmerava aktivnosti… »
Vlada Srbije: Za pomoć ugroženima u požarom zahvaćenim područjima 350 miliona dinara
Zoom UE 10.07.2025
BEOGRAD-Vlada Srbije formirala je 9. jula Komisiju za sanaciju šteta nastalih zbog požara koji su tokom jula zahvatili više oblasti u Srbiji i obezbedila 350 miliona dinara za pomoć ugroženim građanima, saopšteno je. Zadatak Komisije je da prati stanje i… »
Vesti dana »
Ukinut pritvor bivšoj gradonačelnici Niša Dragani Sotirovskoj, nakon što joj je juče potvrđena optužnica
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
(Foto) Meliha iz Sarajeva umrla 8. decembra, ali i dalje nema ko da je sahrani! Apel koji slama srca se širi mrežama: Traže se rođaci
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Radnika udario grom na gradilištu: Užas u Turskoj, kamere zabeležile jezive trenutke
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Porodica prijavila nestanak muškarca, pripadnika MUP-a: Policija ga našla, on izvršio samoubistvo
Blic pre 6 satijoš 1 povezana



