Povezane vesti
Dodik: Sela u opštinama Srebrenica i Bratunac nisu samo mesta zločina
RTV 12.07.2025
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da sela u opštinama Srebrenica i Bratunac, odnosno Sase, Zagoni, Biljača i Zalazje, nisu samo mesta zločina već i otvorene rane. "U selima u Srebrenici i Bratuncu, gde se na Petrovdan… »
Dodik: Sela u opštinama Srebrenica i Bratunac nisu samo mesta zločina već i otvorene rane
Sputnik 12.07.2025
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da sela u opštinama Srebrenica i Bratunac, odnosno Sase, Zagoni, Biljača i Zalazje, nisu samo mesta zločina već i otvorene rane. ''U selima u Srebrenici i Bratuncu, gde se na Petrovdan 1992. godine… »
Dodik: Srebrenica i Bratunac nisu samo mesta zločina, već i sramota onih koji ćute o njima
NIN 12.07.2025
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da Zalazje, Sase, Biljača i Zagoni, sela u opštinama Srebrenica i Bratunac, nisu samo mesto zločina, već i sramota svih oni koji ćute i ne govore o zločinima muslimanskih snaga nad Srbima… »
Dodik: Srebrenica i Bratunac nisu samo mesta zločina, već i sramota onih koji ćute o njima
Nova 12.07.2025
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik izjavio je danas da Zalazje, Sase, Biljača i Zagoni, sela u opštinama Srebrenica i Bratunac, nisu samo mesto zločina, već i sramota svih oni koji ćute i ne govore o zločinima muslimanskih snaga nad Srbima… »
Vesti dana »

Opozicija bojkotuje sednicu: „Nećemo da damo legitimitet, Vučić nek raspiše izbore“
Nedeljnik pre 40 minutajoš 32 povezane

Sneg i dalje pada u nekim delovima Srbije: Ovo je najnovija najava RHMZ
Euronews pre 1 satjoš 24 povezane

U Ivanjici bez struje više hiljada domaćinstava; Vanredna situacija u još tri opštine
B92 pre 50 minutajoš 12 povezanih

Putnički saobraćaj do Subotice od sutra u podne, teretni vozovi već saobraćaju
Euronews pre 1 satjoš 17 povezanih