Povezane vesti
Gasenje Al Jazeere Balkans: Spekulacije o nepravilnostima i aferama u pozadini
Serbian News Media 13.07.2025
Prestanak rada televizije Al Jazeera Balkans (AJB) nakon 14 godina rada u BiH i otpuštanje 200 zaposlenih, izazvao je brojne reakcije i spekulacije. Prema informacijama sarajevskog Avaza, interna revizija Al Jazeera Media Networka iz Dohe otkrila je… »
Novi detalji zašto je ukinuta Al Džazira Balkans: Užasna korupcija koju vlasnici nisu hteli više tolerisati
Danas 13.07.2025
Ne smiruje se prašina nakon što je s radom prestala televizija Al Jazeera Balkans (AJB). Nakon 14 godina rada u BiH, televizija je ugašena a 200 uposlenika, kako je navedeno, ostalo je na ulici i bez posla, piše sarajevski Avaz. Prema novim informacijama… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za četvrtak 23. oktobar: Danas sunčano i toplo, uveče naoblačenje
Beta pre 45 minutajoš 1 povezana

Skup podrške Milanu Bogdanoviću: Vučić ispred Skupštine: "Mi moramo da sačuvamo mir, oni su nam pokazali koliko su neodgovorni" (foto/video)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

(Video) Oboren dostavljač hrane na motoru: Nesreća u Omladinskih brigada: Na terenu policija i hitna pomoć
Blic pre 50 minutajoš 1 povezana