Povezane vesti
Raspisan tender za reviziju projekta obilaznice oko Užica
Glas Zapadne Srbije 14.07.2025
u fazama idejnog projekta i projekta za građevinsku dozvolu. Revizija bezbednosti saobraćaja sprovodi se za državni put IB reda br.28 Užice – Kadinjača – Bajina Bašta, deonica Obilazak Užica na potezu Zlatiborski put (petlja Surduk) – Sinjevac – Volujac… »
Putevi Srbije naručili reviziju bezbednosti saobraćaja za projekat Obilaznice oko Užica
Zoom UE 14.07.2025
UŽICE-Javno preduzeće Putevi Srbije raspisali su tender za reviziju projekta državnog puta sa aspekta bezbedonosnih karakteristika puta za projektovanje i izvođenje radova na izgradnji obilaznice oko Užica – izmeštanje dela trase državnog puta prvog B… »
Raspisan tender za reviziju bezbednosti saobraćaja za projekat obilaznice oko Užica
Biznis.rs 14.07.2025
Ugovor o izgradnji potpisan sa kompanijom Power construction corporation of China. JP Putevi Srbije raspisali su tender za reviziju projekta državnog puta sa aspekta bezbedonosnih karakteristika puta za projektovanje i izvođenje radova na izgradnji… »
Vesti dana »

Ruska služba: 'Evropska unija sprema 'Majdan' u Srbiji'; Brisel: 'To je laž'
BBC News pre 27 minutajoš 13 povezanih

Vučić: Poseta Japanu bila veoma dobra i plodonosna, očekujem velike rezultate
RTS pre 52 minutajoš 12 povezanih