Повезане вести
Трупе убиле на хиљаде цивила! Спреми на разговор о злочинима из 1899, али не признају одговорност
Ало 15.07.2025
Париз признаје важност истраживања културног наслеђа, али се позива на забрану ретроактивности права. Француска влада саопштила је да је спремна да разговара са властима Нигера о колонијалним злочинима из 1899. године… »
Трупе убиле хиљаде цивила: Француска спремна да разговара са Нигером о злочинима из 1899, али није признала одговорност
Блиц 15.07.2025
Француска влада саопштила је да је спремна да разговара са властима Нигера о колонијалним злочинима из 1899. године, укључујући могуће реституције, али није признала одговорност за тадашње злочине, наведено је у документу у… »
„Гардијан”: Француска спремна да разговара са Нигером о злочинима из 1899. године
Политика 15.07.2025
ПАРИЗ - Француска влада саопштила је да је спремна да разговара са властима Нигера о колонијалним злочинима из 1899. године, укључујући могуће реституције, али није признала одговорност за тадашње злочине, наведено је у… »
Вести дана »

Припремите и кишобране и сунчане наочаре! Рхмз открио какво време нас очекује наредних дана: Биће свега!
Блиц пре 1 сатјош 2 повезане

"Претпостављамо да тамо има паметних људи": Лавров: Испорука "Томахавка" Украјини нанела би колосалну штету односима Русије и САД
Блиц пре 23 минутајош 1 повезана

Словачки премијер Фицо: Не занимају ме нове санкције Русији док ЕУ не реши своје економске проблеме
Курир пре 1 сатјош 1 повезана

Осумњичени за напад на девојчицу у Малом Звечану пуштени да се бране са слободе
Данас пре 4 сатијош 1 повезана