Povezane vesti
Srbija na 4. mestu u Evropi po proizvodnji ovog voća: Prinosi bili duplo manji, sad će cena tek rasti
Mondo pre 27 dana
Sudeći prema poslednjim informacijama koje stižu iz Turske, cene još nekih proizvoda bi mogle tek da nas "udare po džepu“. Naime, u toj državi poskupeli su lešnici, čiji rod je smanjen zbog jakog mraza. A Turska je najveći svetski proizvođač lešnika… »
Srbija na četvrtom mestu u Evropi po proizvodnji lešnika
Kamatica pre 26 dana
Sudeći prema poslednjim informacijama koje stižu iz Turske, cene još nekih proizvoda bi mogle tek da nas „udare po džepu“. Naime, u toj državi poskupeli su lešnici, čiji rod je smanjen zbog jakog mraza. A Turska je najveći svetski proizvođač lešnika… »
Vesti dana »

U Turskoj zemljotres magnitude 6,1, četvoro povređenih, velika šteta
Danas pre 38 minutajoš 3 povezane

"Videćemo koliko je Putin ozbiljan": Rute otkrio o čemu će pričati ruski i američki lider: "Vrši ogroman pritisak na Rusiju"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Pristalice SNS-a uperile lasere u ekipu N1: Ometale izveštavanje i vređale novinarku (VIDEO)
Danas pre 38 minutajoš 1 povezana

Protest u Vrbasu, oglasila se Brnabić: "Huligani se ponovo okupili ispred prostorija SNS"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana