Povezane vesti
Ministarstvo kulture: Golubac dobija 10 miliona dinara za obnovu bioskopske sale
Euronews 16.07.2025
Opštini Golubac danas su, u okviru programa Ministarstva kulture "Gradovi u fokusu", odobrena sredstva u iznosu od 10.000.000 dinara za projekat kojim je predviđena rekonstrukcija i opremanje bioskopske sale. Kako je saopšteno iz Ministarstva kulture… »
Kučevo dobija 15 miliona dinara za obnovu Centra "Dragan Kecman"
RTV 16.07.2025
KUČEVO - Ministar kulture Srbije Nikola Selaković i predsednik opštine Kučevo Nenad Mikić potpisali su danas ugovor o finansiranju projekta nabavke i zamene opreme u Centru za kulturu "Dragan Kecman". Ministarstvo je saopštilo da je u okviru nacionalnog… »
Potpisan ugovor o finansiranju projekta nabavke i zamene opreme u Centru za kulturu "Dragan Kecman" u Kučevu
Ekapija 16.07.2025
(Foto: UNOPS) Ugovor o finansiranju projekta nabavke i zamene opreme u Centru za kulturu "Dragan Kecman" u Kučevu, vredan 15.000.000 dinara, potpisali su ministar kulture Nikola Selaković i predsednik opštine Kučevo Nenad Mikić. Ministar je naveo da će… »
Vesti dana »

AMSS: Na graničnom prelazu Batrovci zadržavanja i do šest sati pri izlazu iz Srbije
NIN pre 1 satjoš 17 povezanih

Predsednik predstavlja nove ekonomske mere: Pokazujemo brigu prema građanima, drugi deo mera sredinom septembra
RTV pre 31 minutajoš 44 povezane

Prekrečeni murali sa srpskim simbolima u Severnoj Mitrovici i Zvečanu
Beta pre 31 minutajoš 14 povezanih