Povezane vesti
Rusija zapretila nikad žešće: Imamo pravo da napadnemo
B92 pre 19 dana
Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je sinoć da Moskva ima pravo da napada vojne objekte država koje snabdevaju Ukrajinu oružjem za udare duboko u Rusiji. "Rusija smatra da ima pravo da upotrebi svoje oružje protiv… »
Marija Zaharova: Rusija ima pravo da napadne zemlje koje snabdevaju Ukrajinu oružjem
Politika pre 19 dana
MOSKVA – Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je sinoć da Moskva ima pravo da napada vojne objekte država koje snabdevaju Ukrajinu oružjem za udare duboko u Rusiji. „Rusija smatra da ima pravo da upotrebi svoje oružje… »
Šok izjava zaharove: Rusija ima pravo da napadne zemlje koje snabdevaju Ukrajinu oružjem
Blic pre 20 dana
Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da Moskva ima pravo da napada vojne objekte država koje snabdevaju Ukrajinu oružjem za udare duboko u Rusiji. - Rusija smatra da ima pravo da upotrebi svoje oružje protiv… »
Vesti dana »

Delegacija Srpske liste sa Sorensenom: Hitno zaustaviti institucionalno nasilje nad Srbima na KiM
Blic pre 33 minutajoš 2 povezane

Pet ranjenih u oružanom napadu u američkoj vojnoj bazi u Džordžiji, napadač je vojni narednik
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

"Bolje vaspitavaj ćerku i sina": Ivan Marinković oči u oči sa bivšom: Nastao haos u emisiji, sve se orilo od teških reči
Blic pre 3 satajoš 4 povezane