Povezane vesti
Nedimović obišao radove na rekonstrukciji kolovoza Sremska Mitrovica - Jarak
RTV 18.07.2025
SREMSKA MITROVICA - Gradonačelnik Sremske Mitrovice Branislav Nedimović jutros je obišao radove na rekonstrukciji puta Jarak skretanje za Šašince. U prvoj fazi biće obnovljena deonica duga tri kilometra, a radovi, vredni 144 miliona dinara, trebalo bi da… »
Srbija dobija put koji povezuje dve ključne saobraćajnice: Investicija vredna 1,5 milijardi dinara! Radovi počeli
Kurir 18.07.2025
Na putnom pravcu Jarak – skretanje za Šašince, zvanično su otpočeli radovi na rekonstrukciji kolovoza u dužini od tri kilometra, čime je pokrenuta prva faza obnove važnog pravca koji će značajno olakšati pristup auto-putu Ruma–Šabac i poboljšati lokalnu… »
Jarak – Šašinci: U toku radovi na važnoj saobraćajnici, slede nova ulaganja
Ozon 18.07.2025
SREMSKA MITROVICA – U utorak, 25. juna, zvanično je započeta rekonstrukcija kolovoza na deonici puta Jarak – skretanje za Šašince, u dužini od tri kilometra. Ova saobraćajnica od velikog je značaja za lokalno stanovništvo i saobraćajnu povezanost celog… »
Vesti dana »
(BLOG) Policija primenila silu na Filozofskom u Novom Sadu: Studenti izbačeni iz zgrade, najavljeni protesti
N1 Info pre 6 minutajoš 79 povezanih
U požaru u Specijalnom sudu oštećene kancelarije TOK-a, ali je dokumentacija spasena
Beta pre 56 minutajoš 10 povezanih
Rubio govorio i o NIS-u, nadam se dobrim vestima! Vučić iz Davosa: Pokazaćemo leteće taksije 2027.
Blic pre 1 satjoš 29 povezanih
Kos razgovarala s Vučićem u Davosu: Dogovorili smo se da pojačamo naš zajednički rad na energetskoj bezbednosti
Danas pre 11 minutajoš 29 povezanih
Tramp uzdrmao svetski poredak više nego bilo koji predsednik od Drugog svetskog rata: BBC urednica
Radio 021 pre 1 satjoš 50 povezanih



