Povezane vesti
Mićin: Protesti na adresama i blokade teror manjine nad većinom, nadležni da reaguju
NIN 18.07.2025
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin ocenio je danas da su protesti zborova građana Novog Sada i studenata u blokadi ispred kuća predstavnika vlasti s"uprotni svim moralnim i etičkim kodeksima ponašanja i u politici i u životu i pozvao nadležne da utvrde… »
Mićin: Protesti na adresama i blokade teror manjine nad većinom, nadležni da reaguju
Euronews 18.07.2025
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin ocenio je danas da su protesti grupe građana koji se predstavljaju kao "zborovi Novi Sad" i studenata koji blokiraju fakultete ispred kuća predstavnika vlasti suprotni svim moralnim i etičkim kodeksima ponašanja, kako… »
Mićin: Protesti na adresama i blokade teror manjine nad većinom, nadležni da reaguju
RTV 18.07.2025
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin ocenio je danas da su protesti grupe građana koji se predstavljaju kao "zborovi Novi Sad" i studenata koji blokiraju fakultete ispred kuća predstavnika vlasti suprotni svim moralnim i etičkim kodeksima… »
Mićin: Protesti na adresama i blokade teror manjine nad većinom, nadležni da reaguju
Insajder 18.07.2025
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin izjavio je danas da su protesti grupe građana koji se predstavljaju kao "zborovi Novi Sad" i studenata koji blokiraju fakultete ispred kuća predstavnika vlasti suprotni svim moralnim i etičkim kodeksima ponašanja i u… »
Vesti dana »
Ruski vlasnici pristali da prodaju svoj deo vlasništva u NIS-u, čeka se odluka Vašingtona
RTS pre 3 satajoš 57 povezanih
Dijana Hrka i Milomir Jaćimović udružuju snage: Pozivaju građane da se pridruže protestu u subotu
Serbian News Media pre 5 satijoš 26 povezanih
Paunović pojačava reprezentaciju: Zbog papirologije nije mogao da igra protiv Engleza!
Hot sport pre 2 satajoš 39 povezanih






