Povezane vesti
Centar za lokalnu samoupravu: Beograd pred bankrotom, a rasipa na propagandu
Radio 021 20.07.2025
Direktor Centra za lokalnu samoupravu Nikola Jovanović izjavio je da je gradska vlast "odvojila 12 miliona dinara - 102 hiljade evra na propagandu i hvaljenje same sebe", iako je, kako tvrdi, Beograd pred bankrotom. On tvrdi da je Beograd "prinuđen da… »
Jovanović (CLS): Beograd pred bankrotom, a odvojio 102.000 evra za propagandu
N1 Info 20.07.2025
Iako je Beograd pred bankrotom i prinuđen da podiže kredite od banaka za tekuće projekte, gradska vlast je odvojila 12 miliona dinara (102.000 evra) na propagandu i hvaljenje same sebe, izjavio je jutros Nikola Jovanović, direktor Centra za lokalnu… »
Jovanović (CLS): Beograd pred bankrotom, a rasipa na propagandu
Danas 20.07.2025
Direktor Centra za lokalnu samoupravu Nikola Jovanović izjavio je danas da je gradska vlast „odvojila 12 miliona dinara – 102 hiljade evra na propagandu i hvaljenje same sebe, iako je Beograd pred bankrotom i prinuđen da podiže kredite od banaka za… »
Jovanović (CLS): Beograd pred bankrotom, a rasipa 102.000 evra na propagandu
Nova 20.07.2025
Direktor Centra za lokalnu samoupravu Nikola Jovanović izjavio je danas da je gradska vlast "odvojila 12 miliona dinara - 102.000 evra na propagandu i hvaljenje same sebe, iako je Beograd pred bankrotom i prinuđen da podiže kredite od banaka za tekuće… »
Vesti dana »
Parandilović: Zakon o strancima proizvod saradnje Vučića i Kurtija
Beta pre 23 minutajoš 49 povezanih
Ukrajina traži novac i tehnologiju u zamjenu za pomoć Bliskom istoku u borbi protiv dronova
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 34 povezane
Papa Lav XIV osudio napade na škole u Iranu i apelovao na prekid vatre
Beta pre 18 minutajoš 37 povezanih
Partizan "popio" Cedevitu: Crno-beli preokrenuli, uz odličnog Karlika Džonsa
Večernje novosti pre 38 minutajoš 64 povezane





