Povezane vesti
Marta Kos: Proširenje EU je za mene ponovo mirovni projekat
Politika 21.07.2025
LjUBLjANA – Komesarka za proširenje Evropske unije Marta Kos izjavila je danas da proširenje EU shvata kao znatno širi proces od pukog povećanja teritorije ili broja stanovnika unije, i da je bezbednosni aspekt ponovo u prvom planu proširenja. Upozorila… »
Marta Kos: Proširenje EU je za mene ponovo mirovni projekat
Vesti online 21.07.2025
Komesarka za proširenje Evropske unije Marta Kos izjavila je danas da proširenje EU shvata kao znatno širi proces od pukog povećanja teritorije ili broja stanovnika unije, i da je bezbednosni aspekt ponovo u prvom planu proširenja. Upozorila je da… »
Kos: Proširenje EU je za mene ponovo mirovni projekat
Euronews 21.07.2025
Komesarka za proširenje Evropske unije Marta Kos izjavila je da proširenje EU shvata kao znatno širi proces od pukog povećanja teritorije ili broja stanovnika unije, i da je bezbednosni aspekt ponovo u prvom planu proširenja. Upozorila je da spoljne… »
Kos: Proširenje EU je za mene ponovo mirovni projekat
RTV 21.07.2025
LJUBLJANA - Komesarka za proširenje Evropske unije Marta Kos izjavila je danas da proširenje EU shvata kao znatno širi proces od pukog povećanja teritorije ili broja stanovnika unije, i da je bezbednosni aspekt ponovo u prvom planu proširenja. Upozorila… »
Vesti dana »
Tramp: Sukob Ukrajine i Rusije bi mogao da se završi za nekoliko nedelja
Politika pre 5 satijoš 7 povezanih
Srpska lista prema preliminarnim rezultatima osvojila 96 odsto glasova u svih deset opština sa srpskom većinom
Danas pre 6 satijoš 2 povezane
Ovo je novi kurs evra: Po ovim vrednostima menjačnice prodaju valute
Mondo pre 37 minutajoš 1 povezana
"Bitka polova": Nik Kirjos pobedio Arinu Sabalenku u egzibicionom teniskom meču
Kurir pre 3 satajoš 1 povezana





