Povezane vesti
Akcija za Filipa Bajića: Na štakama iz Zrenjanina Aleksandar krenuo u humanitarnu turu
N1 Info pre 6 dana
Aleksandar Jovanov je 21. jula na štakama krenuo iz Zrenjanina u humanitarnu turu za sedmogodišnjeg Filipa Bajića iz Perleza, koji ima cerebralnu paralizu. Svi koji žele da pomognu Filipu, to mogu da učine slanjem SMS poruke 264 na 3800 ili uplatom na… »
Aleksandar Jovanov i njegova ekipa preći će 256 kilometara kako bi prikupili novac za lečenje sedmogodišnjeg Filipa Bajića
I Love Zrenjanin pre 6 dana
U ponedeljak u 10 sati sa centralnog zrenjaninskog trga, ekipa koju predvodi humanitarac Aleksandar Jovanov iz Taraša, krenula je u humanitarnu šetnju za Filipa Bajića iz Perleza koji ima sedam godina i koji boluje od cerebralne paralize. Sa ovom bolešću… »
Pešaci u novoj humanoj misiji Aleksandar Jovanov pomaže sedmogodišnjem Filipu
Dnevnik pre 6 dana
Aleksandar Jovanov iz Taraša, mladić koji je organizovao više akcija za pomoć deci, krenuo je u ponedeljak u novu humanitarnu misiju. On će ovog puta pešačiti po Vojvodini i do Beograda kako bi pomogao sedmogodišnjem Filipu Bajiću iz Perleza, te sakupio… »
Vesti dana »

(Video) Vika, dreka i plač! Putnici oči u oči sa napadačem Pojavio se novi snimak drame na letu za Glazgov: Evo kako je Srbin sprečio tragediju
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

"Trampe, pa ti to nama pretiš!" Medvedev brutalno odgovorio: NIsmo mi ni Izrael, ni Iran! Znaš li kojem ratu ovo vodi?
Alo pre 5 satijoš 3 povezane

"Uzdržite se od putovanja u Hrvatsku": Hitno se oglasilo Ministarstvo spoljnih poslova Srbije: Preporuka važi za ovaj period
Blic pre 1 minutjoš 1 povezana