Povezane vesti
Roda marketi uskoro neće postojati u Srbiji, evo šta će biti umesto njih
Kamatica 22.07.2025
- Rebrendiranje Rode u Šapcu je prvi projekat ove vrste. S obzirom na to da u maloprodajnoj mreži imamo 32 Roda marketa širom Srbije, to će biti veliki projekat, pa je plan da bude realizovan u narednim godinama. IDEA Super u Šapcu će nam pokazati pravac… »
Svi Roda megamarketi postaju Idea, dok objekat na Bežanijskoj kosi preuzima Lidl
N1 Info 22.07.2025
Kompanija Idea Marketi, nekadašnji Mercator-S planira da u narednih nekoliko godina rebrendira sve Roda megamarkete u Idea objekte, potvrdila je kompanija za portal Retail Serbia. "Rebrendiranje Rode u Šapcu je prvi projekat ove vrste. S obzirom na to da… »
Roda megamarketi u narednih nekoliko godina postaju Idea
Biznis.rs 22.07.2025
rebrendiranje počinje u šapcu. Kompanija Idea Marketi, nekadašnji Mercator-S, planira da u narednih nekoliko godina rebrendira sve Roda megamarkete u IDEA objekte, potvrdila je kompanija. „Rebrendiranje Rode u Šapcu je prvi projekat ove vrste. S obzirom… »
Vesti dana »
Iran potvrdio smrt svog najmoćnijeg čoveka, Alija Laridžanija, Izrael preti ajatolahu Hamneiju
Danas pre 55 minutajoš 1 povezana
Tramp: Sjedinjenim Državama ne treba NATO jer neće da pomogne otvaranje Ormuskog moreuza
Danas pre 1 satjoš 1 povezana






