Povezane vesti
Revoz proizveo pet miliona vozila
Auto blog 22.07.2025
Foto: Revoz Renaultova fabrika Revoz u Novom Mestu (Slovenija) dostigla je istorijsku prekretnicu – proizveden je 5-milioniti automobil. Jubilarni Clio 5 je u posebnoj metalik plavoj boji i namenjen je slovenačkom tržištu. Prekretnicu je obeležilo… »
Revoz proizveo pet milijuna vozila
SEEbiz 22.07.2025
NOVO MESTO - Renaultova tvornica Revoz u Novom Mestu dosegla je povijesnu prekretnicu – proizvedeno je petmilijunti automobil. Jubilarni Clio 5 je u posebnoj metalik plavoj boji i namijenjen je slovenskom tržištu. Prekretnicu je obilježilo nekoliko… »
Vesti dana »
Napad na nuklearni kompleks Natanz, iranske vlasti tvrde da nema povećanja nivoa radijacije
Newsmax Balkans pre 11 minutajoš 51 povezana
Rat na Bliskom istoku: Nema curenja radioaktivnih supstanci nakon napada na Natanz, Grosi obavešten, Modi razgovarao sa Pezeškijanom
Večernje novosti pre 6 minutajoš 25 povezanih
Evropske zemlje uvode rigorozne mere! Đedović Handanović: Španija kažnjava vozače koji su sami u automobilu, u Nemačkoj rast cena 20 odsto, toga kod nas nema
Kurir pre 56 minutajoš 19 povezanih
MUP: Krivične prijave protiv osumnjičenih za investicionu prevaru na internetu
RTV pre 2 satajoš 22 povezane
Lučić (Telekom): Locirali smo hakera koji nam je ukrao deo podataka, sistem nije bio ugrožen
Beta pre 3 satajoš 20 povezanih


