Povezane vesti
Fondacija Romi za Evropu: Izjava ministra Beriše je forma "strukturnog rasizma"
Radio 021 24.07.2025
Fondacija Romi za Evropu osudila je izjavu ministra za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Srbije Dema Beriše koji je rekao da "Romi moraju da shvate da država nije bankomat". "Ova retorika ne pogađa pojedinca, već kolektiv. Ne samo da je… »
Fondacija Romi za Evropu: Izjava ministra Dema Beriše je uvredljiva i ustavno opasna
Insajder 24.07.2025
Fondacija Romi za Evropu osudila je danas izjavu ministra za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Srbije Dema Beriše da “Romi moraju da shvate da država nije bankomat”. 'Ova retorika ne pogađa pojedinca, već kolektiv. Ne samo da je uvredljiva —… »
A11: Pritužba Poverenici zbog izjava ministra Beriše, neprihvatljiv stav da Romi državnu kasu tretiraju kao bankomate
Nova ekonomija 24.07.2025
Nevladina organizacija „Inicijativa A“ saopštila je da je izjava ministra za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Dema Beriše, koji je poručio da „Romi moraju da shvate da država i opštine nisu bankomati” i da je „neophodno da budu radno… »
Vesti dana »
PZE 2026: Bez puno talasanja i uz tehničke probleme održano je prvo polufinale
Danas pre 7 satijoš 13 povezanih
Crno-beli na paklenom gostovanju! Parni valjak ide na megdan trenutnom lideru Evrolige! Evo gde možete da gledate utakmicu Fenerbahče - Partizan!
Kurir pre 46 minutajoš 8 povezanih
Na današnji dan: Ubijen Stanoje Glavaš, umro Josif Pančić, Muhamed Ali postao prvak sveta
Radio 021 pre 6 minutajoš 4 povezane





