Povezane vesti
Bomba! Posle maksimovića, zvezda nadomak novog milionskog transfera: Crveno-beli oboraju sve rekorde!
Kurir pre 21 dana
Štoper Crvene zvezde Veljko Milosavljević na meti je premijerligaša Bornmuta, preneo je " Mozzartsport". Kako se navodi, engleski klub je spreman da plati čak 15 miliona za mladog srpskog fudbalera! Pre samo desetak dana Andrija Maksimović je postao… »
Zvezdin štoper na meti premijerligaša
B92 pre 21 dana
Mladi štoper Crvene zvezde Veljko Milosavljević nalazi se na radaru engleskih premijerligaša. Najviše je "zagrizao" Bornmut, čija je skauting služba završila sa radom, te se sada očekuje konkretna ponuda. Ona će morati da bude prilično jaka, pošto kako… »
Štoper Crvene zvezde na meti brojnih premijerligaša: Veljko Milosavljević na ceni od 15.000.000 evra
Telegraf pre 21 dana
Pre samo desetak dana Andrija Maksimović je postao najveći izlazni transfer u istoriji Crvene zvezde, pošto je za 14 miliona evra otišao u redove Lajpciga. Sada kako se navodi, Bornmut i još tri premijerligaša žele u svom taboru Veljka Milosavljevića… »
Vesti dana »

Promenljivo vreme u Srbiji sa lokalnim pljuskovima i postepenim razvedravanjem
Naslovi.ai pre 47 minutajoš 26 povezanih

Mediji: Srbija kupuje od izraelske vojne kompanije vojnu opremu vrednu 1,64 milijarde dolara
Beta pre 44 minutajoš 12 povezanih

Osumnjičenima za napad na "kobre" određen pritvor Petorica iza rešetaka do 30 dana, jedan u kućnom pritvoru uz elektronski nadzor
Dnevnik pre 9 minutajoš 20 povezanih

Pregovori Trampa, Zelenskog i evropskih lidera o ratu u Ukrajini i teritorijalnim pitanjima
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 66 povezanih