Povezane vesti
Dobri rezultati Alfabeta obeležili početak ove nedelje na berzama
Kamatica 28.07.2025
Indeks S&P 500 skočio je u sedmici 1,5 odsto, dok je indeks tehnoloških akcija, Nasdaq, porastao jedan odsto. Nedelju je na polju makroekonomije obeležio trgovinski sporazum SAD sa Japanom koji je ovoj zemlji obezbedio carinsku stopu na američkom tržištu… »
Pregled berze - ECB, renesansa na Ljubljanskoj berzi i kriza Tesle
Bloomberg Adria 28.07.2025
Na berzanskom parketu su prošle nedelje posebnu pažnju privukli: odluka ECB da zadrži kamatne stope na trenutnim nivoima, trgovinski sporazum između Japana i SAD koji je doprineo rastu japanskih akcija, i katastrofalni poslovni rezultati američke… »
Svetske berze: Trgovinski sporazumi SAD i dobri rezultati Alfabeta
Danas 28.07.2025
Američke akcije zabeležile su prošle sedmice 14. rekordni maksimum u tekućoj godini nakon što su sentiment tržišta podigle dobre korporativne objave kompanija, te pozitivan rasplet na polju trgovinskih tenzija. Indeks S&P 500 skočio je u sedmici 1,5… »
Vesti dana »
(Video) Skupština nastavila raspravu o nepoverenju Vladi Srbije, Macut poručio da je Srbiji potrebno jedinstvo
Newsmax Balkans pre 10 minutajoš 46 povezanih
Snažan zemljotres pogodio južni Japan: Desetine nestalih u urušenom tržnom centru
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 41 povezana
Helikopter i 40 vatrogasaca iz Beograda upućeno u Španiju zbog požara
Nedeljnik pre 1 satjoš 32 povezane
Uhapšen osumnjičeni za pokušaj ubistva u Novom Sadu: Pucao na mladića (25)
Newsmax Balkans pre 10 minutajoš 25 povezanih




