Povezane vesti
Srbija plasirala obveznice za 35 milijardi dinara
Biznis.rs 28.07.2025
Tražnja investitora skoro dvostruko veća. Celokupna emisija petogodišnjih državnih obveznica u dinarima uspešno je prodata. Uprava za javni dug objavila je da je Republika Srbija u ponedeljak na aukciji prikupila planiranih 35 milijardi dinara. „Ukupan… »
Srbija plasirala obveznice za 35 milijardi, tražnja investitora skoro dvostruko veća
Bloomberg Adria 28.07.2025
Celokupna emisija petogodišnjih državnih obveznica u dinarima uspešno je prodata. Uprava za javni dug objavila je da je Republika Srbija u ponedeljak na aukciji prikupila planiranih 35 milijardi dinara. "Ukupan obim tražnje iznosio je 65 milijardi… »
Vesti dana »
Od nestanka na Senjaku do hapšenja Veselina Milića: Hronologija slučaja koji je uzdrmao MUP
Insajder pre 1 satjoš 87 povezanih
Uživo: Kriza na Bliskom istoku: Požar kod nuklearne elektrane Barakah u UAE nakon napada dronom, oglasila se IAEA
Euronews pre 1 satjoš 35 povezanih
"Ovo je prvi i poslednji put da smo bili na Evroviziji" Momci iz Lavine otkrili šta se dešavalo iza kulisa takmičenja: "Pokazali smo im da smo jako tvrdoglavi" (video)
Blic pre 2 satajoš 29 povezanih
Radnik drugi put "skinuo" bodove Zvezdi, crveno-beli bez rešenja u Surdulici
Nova pre 5 minutajoš 52 povezane



