Povezane vesti
Pukovnik Đurković: Ne može Ćacilend da bude važniji od vojnih pitomaca
Beta 30.07.2025
Penzionisani pukovnik Vojske Srbije i narodni poslanik POKS-a Ljubinko Đurković izjavio je da zbog šatorskog naselja "Ćacilend" u Pionirskom parku i na Trgu Nikole Pašića, tradicionalna smotra vojnih pitomaca ne sme da bude izmeštena s platoa ispred Doma… »
Pukovnik Đurković: Ne može „Ćacilend“ da bude važniji od vojnih pitomaca
Danas 30.07.2025
Penzionisani pukovnik Vojske Srbije i narodni poslanik POKS-a Ljubinko Đurković izjavio je danas da zbog šatorskog naselja „Ćacilend“ u Pionirskom parku i na Trgu Nikole Pašića, tradicionalna smotra vojnih pitomaca ne sme da bude izmeštena s platoa… »
Pukovnik Đurković: Ne može Ćacilend da bude važniji od vojnih pitomaca
Novi magazin 30.07.2025
Penzionisani pukovnik Vojske Srbije i narodni poslanik POKS-a Ljubinko Đurković izjavio je danas da zbog šatorskog naselja "Ćacilend" u Pionirskom parku i na Trgu Nikole Pašića, tradicionalna smotra vojnih pitomaca ne sme da bude izmeštena s platoa… »
Pukovnik Đurković: Ne može Ćacilend da bude važniji od vojnih pitomaca
Radio sto plus 30.07.2025
Đurković je agenciji Beta kazao da je odluka Ministarstva vojske o premeštanju smotre pitomaca iz centra Beograda ponižavajuća za sve pripadnike Vojske Srbije. “Proizvođenje vojnih kadeta u čin potporučnika je uvek bila svečanost za državu. To je… »
Vesti dana »
Pronađena devojčica (12) koja je nestala u Beogradu. Oglasio se MUP: Vratila se sama kući
Blic pre 45 minutajoš 11 povezanih
Hidrolog RHMZ-a upozorava: Nepovoljna hidrološka situacija na Dunavu, najniži vodostaj u poslednjih pola veka
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Mađar: Istražujemo kredit od milijardu evra koji je prethodna vlada odobrila Severnoj Makedoniji
Danas pre 3 satajoš 1 povezana






