Povezane vesti
"Vimbldon je bio novakova poslednja šansa" Poznati teniser nije optimista: Videli smo kako je to bilo...
Kurir 30.07.2025
Novak Đoković je na ovogodišnjem Vimbldonu bio blizu osvajanja jubilarne titule, ali je zaustavljen u polufinalu. "Mislio sam da Đoković ima šansu, a znam da je baš želeo da osvoji 25. grend slem, tako da sam mislio da će uspeti. Ali, kada se povredio… »
„Vimbldon je možda bio Novakova poslednja prilika, biće mu baš teško da osvoji grend slem titulu“
Nova 30.07.2025
Mansur Bahrami, teniski šoumen i nekadašnji profesionalni teniser, pričao je o šansama Novaka Đokovića da osvoji 25. grend slem titulu. Đoković ima 38 godina, a ove sezone igrao je tri polufinala na grend slemovima. Najpre je u Australiji morao da preda… »
"Vimbldon je možda bio Đokovićeva poslednja šansa"
B92 30.07.2025
Mansur Bahrami, teniski šoumen i nekadašnji profesionalac, veruje da je Novak Đoković propustio šansu da osvoji 25. Grend slem titulu. Đoković je na ovogodišnjem Vimbldonu imao najbolju šansu da osvoji (barem) još jedan Grend slem u karijeri, ali to nije… »
Vesti dana »

Mreža za restituciju traži spisak svih 4,8 miliona nelegalnih objekata
Nedeljnik pre 4 satijoš 6 povezanih

Ko neće moći da legalizuje objekat: Dva su slučaja! Ministarka Sofronijević o detaljima novog zakona o legalizaciji
Kurir pre 1 satjoš 68 povezanih

Šibaće Košava u ovim delovima zemlje! Rhmz popalio meteoalarme, jedna pojava neobična za ovo doba godine
Alo pre 5 satijoš 48 povezanih