Povezane vesti
Na današnji dan: Poginuli Šandor Petefi i Sent Egziperi, umro Franc List, rođena D. K. Rouling
Radio 021 pre 23 dana
Ovo je pregled najbitnijih dešavanja kroz istoriju na današnji dan, 31. jul, u svetu i kod nas. 1498 - Španski moreplovac Kristofer Kolumbo je na trećem putovanju u "Novi svet" otkrio ostrvo koje je nazvao Trinidad. 1556 - Umro je španski oficir i… »
Vremeplov: Poginuo Petefi Šandor
RTV pre 23 dana
NOVI SAD - Na današnji dan 1849. godine, u bici kod Šegešvara, poginuo je mađarski pisac i revolucionar srpskog porekla, major mađarske revolucionarne vojske Šandor Petefi. Rođen je 1823. kao Aleksandar Petrović, od oca Srbina i majke Slovakinje. Sa 15… »
Na današnji dan, 31. jul
B92 pre 23 dana
Danas je četvrtak, 31. jul. Pročitajte koja su to istorijska dešavanja obeležila ovaj datum. 1498 - Španski moreplovac Kristofer Kolumbo (Cristoforo Colombo) je na trećem putovanju u "Novi svet" otkrio ostrvo koje je nazvao Trinidad. 1556 - Umro je… »
Vesti dana »

Srbija na Evrobasketu 2025: potvrđen spisak, pripreme i emotivni trenuci u sportu
Naslovi.ai pre 1 satjoš 43 povezane

Najgore sudije na svetu su Engleske: Pogledajte skandaloznu odluku u Premijer ligi! Partizan počinje istorijsku saradnju sa najkom: Evo sa kim će navijači moći da provode vreme na promociji dresova!
Hot sport pre 34 minutajoš 24 povezane

Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i prolaznim pljuskovima ujutru
Naslovi.ai pre 55 minutajoš 26 povezanih