Povezane vesti
Pitanje Klastera 3: Šta Brisel traži od Srbije?
Vesti online pre 22 dana
Predsednica Odbora za evropske integracije Elvira Kovač i generalna sekretarka Evropskog pokreta u Srbiji Dragana Đurica saglasile su se danas, govoreći o pitanju Klastera 3 u pristupnim pregovorima sa Evropskom unijom, da EU ne obraća pažnju samo na… »
Klaster 3, novi rok, stari zahtevi – Srbija pod pritiskom da pokaže konkretne rezultate
RTS pre 22 dana
Evropska unija više ne obraća pažnju samo na papire, od Srbije se očekuje primena zakona u praksi, rekle su za RTS potpredsednica Skupštine Srbije i predsednica Odbora za evropske integracije Elvira Kovač i generalna sekretarka Evropskog pokreta u Srbiji… »
Kovač: Srbija spremna za otvaranje Klastera 3, Evropska unija očekuje garancije za reforme u praksi
Euronews pre 22 dana
Potpredsednica Skupštine Srbije Elvira Kovač izjavila je danas da je Srbija tehnički spremna za otvaranje Klastera 3, kao i da tehnički kriterijumi nisu prepreka daljem napretku Srbije ka članstvu u Evropskoj uniji (EU), ali da je ključ u političkoj… »
Kovač: Srbija spremna za otvaranje Klastera 3, EU očekuje garancije za reforme u praksi
RTV pre 22 dana
BEOGRAD - Potpredsednica Skupštine Srbije Elvira Kovač izjavila je danas da je Srbija tehnički spremna za otvaranje Klastera 3, kao i da tehnički kriterijumi nisu prepreka daljem napretku Srbije ka članstvu u Evropskoj uniji (EU), ali da je ključ u… »
Vesti dana »

Grbović (PSG) o Vučićevom pozivu na dijalog: Upućen tako da bude odbijen
Beta pre 3 satajoš 90 povezanih

Građane Beograda u protesnoj šetnji kordoni policije sprečili da priđu zgradi RTS
Beta pre 1 satjoš 16 povezanih

Pljuskovi sa grmljavinom i gradom počinju uskoro širom Srbije: Novo upozorenje RHMZ, na udaru i Beograd
Mondo pre 2 satajoš 71 povezana

Orban se žalio Trampu, stiglo mu pismo: „Viktore — ne volim da čujem ovakve stvari“
Nova pre 7 satijoš 26 povezanih